Doktor musunuz?
  • Yer işaretiniz yok.

Favorilerin : 0 ilan

Giriş / Kayıt

Doktor Hakkında

1990 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’ni bitiren Doç. Dr. Eren Erdem, 1993 yılında New York Suny Üniversitesi’nde Radyoloji ihtisasına başladı.

1998 yılında uzmanlığını tamamlayıp, ilk önce Philadelphia Çocuk Hastanesi’nde Nöroradyoloji üst ihtisası, sonrasında ise, Boston Lahey Klinik’te Nörovasküler ve Girişimsel Nöroradyoloji üst ihtisasını tamamladı.

2000 yılında Arkansas Üniversitesi’nde akademik kariyerine başlayan Doç. Dr. Eren Erdem, burada Endovasküler Nöroradyoloji kürsüsünü kurdu ve Arkansas eyaletindeki ilk Anevrizma ve AVM Endovasküler tedavilerini gerçekleştirdi.

Arkansas Üniversitesi’nde 13 yıl boyunca Bölüm Başkanı olarak görev alan Doç. Dr. Eren Erdem, burada  1o sene sure ile calistigi Prof. Dr. Gazi Yaşargil ile 2007 yılında Arkansas Senatosu tarafından eyalet teşekkür plaketi ile ödüllendirildi.

2014 senesinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Arkansas eyaletinde Baptist Medical Center – Little Rock hastanesinde çalışmaya başlayan Doç. Dr. Eren Erdem, burada hala Bölüm Başkanı olarak part time olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Aynı zamanda İstanbul’da da çalışma hayatına ve ameliyatlarına devam eden Dr. Erdem, mesaisinin çok büyük bir bölümünü İstanbul’da geçirmekte, Anadolu Yakası Ataşehir’de bulunan ALLE Klinik’te hastalarını görmekte ve çeşitli hastanelerede tedavi seçenekleri sunmaktadır.

Akademik kariyerinde bir çok etkinliğe katılan Doç. Dr. Eren Erdem’in 50’nin üzerinde yayınlanmış makalesi ve bildirisi bulunmaktadır. Dünya’da Kifoplasti (çökme kirigi) tedavisini en çok yapan birkaç doktordan birisi olan Doç. Dr. Eren Erdem, ayrıca sakroplasti prosedürünü de ilk yapan doktorlardandır ve bu tedavi yöntemi ile ilgili patenti bulunmaktadır.

Doç. Dr. Erdem, Girişimsel Nöroradyolog olarak beyin, baş-boyun ve omurgadaki vasküler problemleri,  kasıktan giriş yaparak minimal invaziv prosedürüyle damar yolundan tedavileri planlar. Bu şekilde beyin anevrizmalarını, vasküler malformasyonları ve bazı beyin tümör türlerini tedavi eder.

Baş ve boyun bölgesinde kanayan lezyon ve kitleleri başarılı bir şekilde tedavi edebilir. Aynı şey omurga ve omurilik için de geçerlidir. Ayrıca, anjiyoplasti, baş ve beyindeki damarların stentlenmesini gerçekleştirir. (karotis, vertebrobaziler arterler ve orta serebral arterler) Pıhtı bulunan damarların özel cihazlarla başarılı bir şekilde temizlenmesini ve pıhtıların çıkarılmasını sağlar.

Serebral sistemdeki vasküler çalışmaların yanı sıra boyun ve belde sinir bloğu ve disk herniasyon tedavisi, Kyphoplasty ile kırıkların tedavisi ve radyo-frekans ablasyonuyla metastazın giderilmesi de dahil olmak üzere minimal invaziv omurga ağrı yönetimlerinde 20 seneye yakin tecrübesi bulunmaktadır.

Bu gelişmiş prosedürlerin ve tedavilerin yanında Dr. Erdem, Nöroradyoloji alanında gerçekleştirilen yenilikler konusunda güçlü bir geçmişe sahiptir. StabiliT (Vertabral Augmentation System) klinik uygulamaları konusunda Dfine tıbbi cihaz şirketi ile istişarede bulunmuş ve bu cihazla ilgili ilk bilimsel makaleyi yazmıştır.

Ayrıca, Sacroplasty ve Kyphoplasty alanında, Medtronic firması ile birlikte çalışan Eren Erdem, adına patentli yeni cerrahi teknikler geliştirmiştir. 

Akım çevirici anevrizma tedavisinde aktif olarak halen ABD’de doktorları eğiten Doç. Dr. Eren Erdem, inme tedavisinde damar yolundan ABD’de geliştirilen yeni tedavileri kullanan doktorların öncüleri arasındadır…

İnceleme Ekle

E-postanız bizimle güvende.
Randevu Oluşturma
Karşılama
Randevu Dakikliği
Muayene Kalitesi
Ortam Temizliği
5.0 Genel Skor
Fotoğraf ekle

İndirim Kuponu Al

Çalışma Saatleri

Şuan Açık UTC +3
  • Pazartesi Tüm gün açık
  • Salı Tüm gün açık
  • Çarşamba Tüm gün açık
  • Perşembe Tüm gün açık
  • Cuma Tüm gün açık
  • Cumartesi Tüm gün açık
  • Pazar Tüm gün açık

Soru Sor

Sigorta ve Ödeme Yöntemi

Ekleyen :

TMC
TMC 7 Barındırılan Yer
Muayene ve tıbbi işlemlerinizde geçerli

% ~~ İNDİRİM

İçin MEDFİND kod oluşturun

İndirim kodu oluşturabilmeniz için kayıtlı üyemiz olmanız gerekmektedir. Lütfen üye olun.

Giriş Yap

Yaptıracağınız tıbbi işleme ait nakit, kart ve sigorta fark ödemelerinde indirim uygulansın.
close-link
Tanı, teşhis ve tedavi hizmetlerinde geçerli

% ~~ İNDİRİM

İçin MEDFIND kod oluşturun

Kodunuzu alabilmek için kayıtlı üyemiz olmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

Yaptıracağınız tıbbi işlemlere ait nakit, kart ve sigorta fark ödemelerinde indirim uygulansın.
 
close-link