Doktor musunuz?
  • Yer işaretiniz yok.

Favorilerin : 0 ilan

Giriş / Kayıt

Yardım Merkezi

MedFind Nasıl Çalışır

MEDFIND & MEDFIND

Tedaviniz için gerekli sağlık hizmetine kolayca ulaşmanıza yardımcı oluyor, aynı zamanda nakit ya da sigorta farkı ödemelerinizde belli oranlarda indirim sunuyoruz.

01

İhtiyacınızı Belirleyin

Sağlık Hizmeti ihtiyacınızı bulunduğunuz bölgede karşılayabilmeniz için arama motorundan ihtiyacınızı seçin ve konum ayarlarınızı açın. Aradığınız sağlık hizmetini veren doktor ve Sağlık kurumları listelenecek ve konumları harita üzerinde görüntülenecektir.

02

İnceleyin ve Karar Verin

İhtiyacınız olan sağlık hizmetini veren doktor yada sağlık tesisi için özel olarak hazırlanmış  ve  sizin için gerekli olduğunu düşündüğümüz bilgilerden oluşan tanıtım ve bilgilendirme sayfasını  inceleyin, doktorun ya da tesisin iletişim kanalları ile irtibat kurun  randevu oluşturun

03

İndirim Kodu Oluşturun

Randevu aldığınız doktor ya da sağlık kurumunun sayfasında bulunan indirim kodu oluştur butonunu tıklayarak indirim kodu oluşturun ve kodu telefonunuza kaydedin. Hizmet alımınız sonrasında kodu ibraz ederek  belirtilen oranda indirim talep edin.

Tanıtım Videoları

In ut odio libero, at vulputate urna. Nulla tristique mi a massa convallis cursus. Nulla eu mi magna. Etiam suscipit commodo gravida. Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetuer adipiscing elit .

Vimeo Chanel Youtube Chanel

SSS

Sık sorulan sorular

MedFind'i kolay kullanabilmeniz için sık sorulan sorular bölümünü incelemenizi tavsiye ederiz.

Şimdi Başlayın
Başlarken

Medfind.net ihtiyacınız olan doktora / sağlık hizmetine / sağlık kurumuna,  bulunduğunuz konuma en yakın,  hızlı ve kolayca ulaşabilmeniz için oluşturulmuş bir platformdur. 

Getting Started
Nasıl Çalışır

Medfind.net arama motoruna tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu yazın (hastalık, tıbbi tetkik, tedavi , doktor, sağlık kurumu)  arama motoruna en az 3 karakter girilmesi zorunludur. Karşınıza çıkan anahtar kelimelerden birisini seçtiğinizde, seçilen tıbbi işlemi gerçekleştiren hekim yada hastaneler listelenecektir. 

İnceleyin & Karar verin

Karşınıza çıkan hekim ve sağlık kurumu profillerinde ihtiyacınız olan bütün bilgilere (gerçekleştirilebilen tetkik ve tedaviler, çalışma saatleri, adres ve telefon bilgileri, whatsapp erişim numarası, sosyal medya hesapları, sigorta anlaşmaları, hizmet alan hasta yorumları, vb) ulaşabilirsiniz.

İrtibata geçin & Randevu alın

İncelemeleriniz sonrasında ilgili hekim ya da sağlık kurumu ile irtibata geçebilmeniz ve randevu oluşturabilmeniz için gerekli olan tüm bilgiler, hekim ya da sağlık kurumu için oluşturulmuş özel sayfasında mevcuttur. Hemen arayarak bilgi alabilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz.

MedFind kod oluşturun

Medfind.net sisteme kayıtlı olan her bir doktor ya da sağlık kurumunda yapacağınız harcamalarınıza minimum % 10 indirim alacağınızı garanti eder. Randevunuza gitmeden önce ilgili hekim ya da sağlık kurumunun sayfasında karşınıza çıkacak olan İndirim Kodu Oluştur butonunu tıklayarak kişisel bilgilerinizi girin ve indirim kodu oluşturun.

İndirimli Sağlık Hizmeti Alın

Oluşturmuş olduğunuz MedFind kodu hizmet alımınız sonrasında vezne çalışanına  ibraz edin ,ödemeniz gereken mebla üzerinden kodunuzda belirtilen % oranı kadar indirim talep edin.